top of page
logo_DW.png
  • dwawiatry

Kolor, a może kolory? Czyli Pantone 2021.

Pantone Color Institute zdecydował się na wybór dwóch kolorów roku 2021. PANTONE 17-5104 Ultimate Grey i PANTONE 13-0647 Illuminating to odcienie, które mają dawać nadzieję na lepsze czasy. Słoneczna żółć odzwierciedla rozgrzewającą energię, która daje optymistyczną i ciepłą atmosferę. Szarość ma natomiast stanowić o solidności oraz stabilności. Duet ten opowiada historię i wysyła nam wiadomość o trudnym mijającym czasie i dającym nadzieję na lepszą przyszłość. Zestawione, chociaż różniące się od siebie kolory, współpracują ze sobą, żółć oświetla stonowaną szarość dając poczucie zadumy, ale obiecując przy tym pozytywne emocje.

To już drugi raz, kiedy amerykański Instytut wybiera dwa kolory dominujące w trendach w danym roku, zrobił to również w 2016 roku. Wtedy to na wybiegach czy projektach wnętrz dominowały PANTONE 13-1520 Rose Quartz oraz PANTONE 15-3919 Serenity.


Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Pantone i jego historii zapraszamy do przeczytania naszego postu https://www.dwawiatry-pracownia.pl/post/pantone który, dotyczy tego zagadnienia.


Ciao, DWA:WIATRY


34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page