top of page
logo_DW.png

indentyfikacja wizualna

Słuchamy 

Rozmawiamy

Działamy

Rozpoczynamy od wysłuchania Was. Każdy szczegół jest dla nas ważny, gdyż dobry branding to podstawa sukcesu. Logotyp musi oddawać Wasz charakter i wartości, którymi się kierujecie. Następnie myślimy i sprawdzamy, co w trawie piszczy, by stworzyć oryginalny i unikalny projekt. W dalszej kolejności działamy. Mamy już kilka pomysłów, takich by kształt i kolor Waszego logo trafił do odpowiedniej grupy odbiorców, a także wyróżnił się wśród konkurencji. Pracujemy dalej w naszym wrocławskim studio albo dopracowujemy dotychczasowe koncepcje projektów logo. 

Na sam koniec sprawiamy, że czujecie się dumni z nowego i niepowtarzalnego wizerunku swojej firmy. Jesteśmy gotowe do tworzenia nowych logotypów, odświeżenia starych lub rozszerzenia Waszej dotychczasowej identyfikacji wizualnej.

 

OFERTA: projekt logo, logotypy, księga znaku, wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, stopki e-mail, prezentacje biznesowe, gadżety reklamowe, social media, content marketing. Nasza agencja brendingowa jest do Waszej dyspozycji.  

Przy projektowaniu każdej grafiki liczą się najdrobniejsze szczegóły. Nabiera to jeszcze większego znaczenia w przypadku logotypu. Niewielka powierzchnia tej grafiki musi być wykorzystana w sposób perfekcyjny. Design powinien wywoływać pozytywne emocje u klienta i budować dobre zdanie o marce.

identyfikacja wizualna

projektowanie logo 

branding Wrocław 

Współpraca z nami to gwarancja otrzymania ciekawego, dobrze przemyślanego i kreatywnego projektu. Marketing to nasza pasja, którą doceniło już wielu naszych partnerów. Podejmujemy się zarówno zleceń związanych z przygotowaniem nowego projektu, jak i odświeżeniem logo. Czekamy na Wasz kontakt. Połączenie Waszych potrzeb z naszą wizją i kreatywnością zaowocuje atrakcyjnymi grafikami, spójnymi ze strategią brandingową i gwarantującymi sukces na rynku.

DW-O.png

branding : strategia marki

Spójna kolorystyka, jasny przekaz i kreowanie pozytywnego wizerunku konkretnej marki. Takie są podstawowe cele każdego brandingu. Jednym z ważniejszych elementów jest tutaj z pewnością ciekawie zaprojektowany logotyp. Do niego powinna nawiązywać także kolorystyka późniejszych grafik reklamowych. My bardzo mocno pracujemy na sukces naszych partnerów. Omawiamy strategię identyfikacji wizualnej, wyciągamy wszystkie istotne zalety z danej oferty i staramy się wszystkie te elementy uwypuklić w projektowanych grafikach. Zawsze staramy się, by wizualna identyfikacja Klienta była na jak najwyższym poziomie.

Już dzisiaj możesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia. Dwie kreatywne graficzki zajmą się realizacją każdego zlecenia. We wrocławskim studio przygotujemy projekty koncepcyjne, wspólnie wybierzemy ten najlepszy i zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym Wasza firma będzie rozpoznawalna.

falka.png

identyfikacja wizualna Wrocław : komunikacja z Wami

Co jest najważniejszym elementem każdej dobrej identyfikacji wizualnej marki? To spójny system wizualny, a więc zachowanie ciągłości charakterystycznych dla firmy kolorów czy kształtów. Nasze rozbudowane portfolio jest najlepszym dowodem na to, że naprawdę znamy się na marketingu. W ramach realizowanego przez nas brandingu nie tylko zaprojektujemy logo. Wykonamy spójne graficznie
foldery reklamowe, banery internetowe, plakaty i wiele więcej.

 

Tworzymy studio graficzne we Wrocławiu, które jest w stanie zająć się identyfikacją wizualną każdej marki, niezależnie od branży, w której firma działa. Pomożemy Wam zrealizować założenia Waszej strategii brandingowej, szybko zdobywając rynek i stale zyskując na konkurencyjności.

logo : projektowanie wizerunku Twojej firmy

Agencja brandingowa Dwa:Wiatry

bottom of page