top of page
logo_DW.png

grafika reklamowa i użytkowa

Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę, zaintrygować i dać do myślenia innym przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne materiały reklamowe i użytkowe. Każdy nasz projekt jest autorski i szyty na miarę specjalnie dla Ciebie. Tworząc projekty graficzne między innymi plakatów czy katalogów łączymy kreatywność, estetykę, przejrzystość oraz atrakcyjny wygląd. Jeśli potrzebujesz katalogu, ulotki czy też plakatu promującego Twoje wydarzenie czekamy na wiadomość od Ciebie.

OFERTA: ulotki, broszury, katalogi, plakaty, kalendarze, notesy, okładki książek, czasopism, zaproszenia, kartki okolicznościowe, menu, banery i wiele innych.

Projektujemy.

Kreatywnie

i estetycznie.

U nas wszystko zaczyna się od wizji. Realizowałyśmy wiele projektów materiałów reklamowych i zawsze dostarczaliśmy naszym partnerom dziesiątki interesujących pomysłów. Przedstawiamy swoje propozycje, konsultujemy je i wspólnie dochodzimy do konkretnych już rozwiązań. Projektowanie plakatów, katalogów i wielu innych artykułów marketingowych nieustannie omawiamy z naszymi partnerami. Choć nasze biuro mieści się we Wrocławiu, obsługujemy zainteresowanych z całego kraju, utrzymując komunikację na najwyższym poziomie.

Zawsze przygotowujemy kilka koncepcji, które następnie przedstawiamy naszym partnerom. Na tym etapie możesz wnosić swoje uwagi, proponować różne rozwiązania, mając pełną kontrolę nad finalną wersją projektu. Wysoka jakość oraz efektowny wygląd ostatecznych grafik są efektem naszej niczym nieograniczonej kreatywności. Doskonale znamy zasady funkcjonowania identyfikacji wizualnej i wiemy, jak ważna jest ona dla wizerunku marki i dlatego zwracamy uwagę na najdrobniejsze nawet elementy. Jeśli liczysz na designerskie formy przedstawienia swojej oferty na plakatach czy w katalogach, zgłoś się do nas już dzisiaj.

Nawet najlepszy jakościowo produkt czy solidną usługę trudno będzie skutecznie zareklamować bez „oprawienia” ich we właściwą szatę graficzną. Budowanie pozytywnego wizerunku marki to stawianie na nowoczesne technologie, designerskie projekty graficzne i ścisłe trzymanie się ustalonej strategii identyfikacji wizualnej. W naszym wrocławskim studio wiemy, jak efektywnie połączyć ze sobą wszystkie te elementy.

Naszym partnerom udzielamy gwarancji satysfakcji z efektów naszej pracy. Przygotowałyśmy już wiele grafik użytkowych pod katalogi czy na potrzeby reklamy plakatowej. Najlepszym tego dowodem jest nasze rozbudowane portfolio i stale rosnąca liczba zadowolonych partnerów. Realizując powierzone nam zadania, nie zamykamy się przed światem we własnym biurze. Dla nas dobra komunikacja z klientem to absolutna podstawa. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz we Wrocławiu czy zlecasz zdalnie wykonanie usług. Każdą wizję skrupulatnie konsultujemy i przedstawiamy wiele koncepcji, mając na uwadze potrzeby klienta, jak i aktualne trendy rynkowe. Przygotowujemy również grafiki reklamowe na potrzeby kampanii prowadzonych w internecie. Zaprezentuj nam swoje potrzeby i przekonaj się, że warto zostać naszym partnerem.

projektowanie materiałów reklamowych

grafika użytkowa : projektowanie plakatów i katalogów

grafika reklamowa i użytkowa

projektowanie materiałów reklamowych

Wrocław 

DW-O.png
falka.png
bottom of page