top of page
logo_DW.png
  • dwawiatry

Nowa strona DWA:WIATRY

Nowy rok zaczynamy od odświeżenia naszej strony internetowej. Nowy układ, prostsze, intuicyjne poruszanie się po zakładkach oraz nowe projekty – wiele katalogów, okładek, plakatów i logo. Jedno natomiast pozostało bez zmian – my – dwie siostry graficzki kochające to co robią z pasją i zaangażowaniem.


Nowa szata graficzna dwóch wiatrów to tylko jedna ze zmian w firmie.


DWA:WIATRY otwierają bloga!


Już co miesiąc będzie tu na Was czekał artykuł o projektowaniu, wyzwaniach jakie przed nami stoją przy każdej nowej koncepcji, ciekawostkach ze świata grafiki, trendach, wydarzeniach i innych interesujących tematach. Zostańcie zatem z nami na dłużej, aby dowiedzieć się czegoś więcej o fascynującym świecie grafiki.


Chciałybyśmy również podziękować naszym dotychczasowym partnerom, za współpracę, bo to dzięki wam możemy każdego dnia stawać przed wyzwaniami i motywować się do jeszcze lepszej pracy.


Życie grafika to podróż po całym świecie sztuki. Czerpiemy inspiracje zewsząd. Każdy napotkany znak, symbol czy przeczytana książka, a także roślinność nas otaczająca to bodziec do projektowania. Łączymy kreatywność, estetykę i przejrzystość, aby stworzyć dla was najlepsze projekty. Zapraszamy do współpracy.


Ciao, DWA:WIATRY


34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page