• dwawiatry

Nowa strona DWA:WIATRY

Nowy rok zaczynamy od odświeżenia naszej strony internetowej. Nowy układ, prostsze, intuicyjne poruszanie się po zakładkach oraz nowe projekty – wiele katalogów, okładek, plakatów i logo. Jedno natomiast pozostało bez zmian – my – dwie siostry graficzki kochające to co robią z pasją i zaangażowaniem.


Nowa szata graficzna dwóch wiatrów to tylko jedna ze zmian w firmie.


DWA:WIATRY otwierają bloga!


Już co miesiąc będzie tu na Was czekał artykuł o projektowaniu, wyzwaniach jakie przed nami stoją przy każdej nowej koncepcji, ciekawostkach ze świata grafiki, trendach, wydarzeniach i innych interesujących tematach. Zostańcie zatem z nami na dłużej, aby dowiedzieć się czegoś więcej o fascynującym świecie grafiki.


Chciałybyśmy również podziękować naszym dotychczasowym partnerom, za współpracę, bo to dzięki wam możemy każdego dnia stawać przed wyzwaniami i motywować się do jeszcze lepszej pracy.


Życie grafika to podróż po całym świecie sztuki. Czerpiemy inspiracje zewsząd. Każdy napotkany znak, symbol czy przeczytana książka, a także roślinność nas otaczająca to bodziec do projektowania. Łączymy kreatywność, estetykę i przejrzystość, aby stworzyć dla was najlepsze projekty. Zapraszamy do współpracy.


Ciao, DWA:WIATRY


#dwawiatry #pracownia #blog #noweotwarcie #studiograficzne #grafika #projekt #projektowanie

22 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona

Nasze biuro:

Adres: ul. Kamieńskiego 209a,  51-126 Wrocław

Tel: +48 698 386 595, +48 660 428 917

Napisz do nas: dwawiatry@dwawiatry-pracownia.pl