top of page
logo_DW.png

projektowanie opakowań

Czy wiesz, co w pierwszej kolejności determinuje to, że klient wybierze ten, a nie inny produkt? Bardzo często to po prostu jego opakowanie. To ono przyciąga uwagę ludzi, którzy chodzą między półkami sklepów, wyszukując najatrakcyjniejsze wizualnie artykuły. Jeśli karton, butelka czy saszetka graficznie wygląda ciekawie, tym większa szansa, że klient sięgnie po wybrany towar. Dlatego też tak ważne jest, aby zadbać o to, aby stojący na regale sklepowym produkt prezentował się jak najlepiej.

Opakowania

przyciągające

uwagę.

Ich projektowaniem zajmuje się nasze studio z Wrocławia. Doskonale rozumiemy mechanizm, jaki kieruje klientem przy wyborze artykułów – jest on niezmienny od lat. Atrakcyjniejsze opakowanie nie tylko przyciąga uwagę, ale też wzbudza większe zaufanie do producenta. Tym samym istnieje szansa na pozyskanie stałego klienta, który zawsze będzie sięgał po konkretne produkty.

Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu atrakcyjnych opakowań czy etykiet, skontaktuj się z naszą pracownią. Chętnie zrealizujemy nawet najśmielsze i najoryginalniejsze pomysły, jakie Ci tylko przyjdą do głowy. W fazie konsultacji będziesz mógł nam powiedzieć, czego dokładnie oczekujesz. Możemy też doradzić poszczególne rozwiązania, które uczynią saszetkę czy pudełko ciekawszym dla Twoich klientów

Jak wygląda współpraca z nami?

 

Kiedy zaś przystąpimy do pracy, wykreujemy kilka koncepcji, które otrzymasz do podglądu. W tym momencie możesz powiedzieć, co Ci się podoba, co byś zmienił, a co byś zupełnie wyrzucił lub czego zabrakło w przedstawionym pomyśle. Jest to ważny drogowskaz, dzięki któremu możemy przygotować ostateczny projekt opakowania czy etykiety, który w pełni spełni Twoje wymagania. Dokładamy wszelkich starań, by efekt przerósł Twoje najśmielsze oczekiwania, a przede wszystkim – zwiększył zainteresowanie wśród klientów Twoim produktem.

Pracownia DWA:WIATRY – dlaczego warto?

Jesteśmy dwie, ale działamy z efektywnością i zaangażowaniem całego zespołu. Dzięki temu projektowanie przebiega szybko i sprawnie, z gwarancją najlepszego efektu. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie – każdy klient ma inne oczekiwania, a firmy mają zróżnicowane charaktery. Zarówno jednym, jak i drugim staramy się sprostać. Tworzymy projekty opakowań i etykiet, które przyciągają wzrok i zachęcają do sięgnięcia po dany produkt. To zaś już prosta droga do tego, by został zakupiony przez klienta.

Mamy duże doświadczenie w tworzeniu różnych ciekawych grafik o charakterze marketingowym, jak i użytkowym. Zawsze podchodzimy do zleconych nam zadań z pełnym profesjonalizmem, dbając o to, by projekt dotarł do klienta w jak najszybszym czasie. Dostarczane grafiki charakteryzują się nie tylko estetyką, ale też są dalekie od banalności. Gotowe opakowania więc z pewnością będą wyróżniać się na tle konkurencji, tym samym staną się bardziej interesujące dla klientów.

Zgłoś się do naszej pracowni, jeśli oczekujesz szybkiej realizacji zlecenia. Możemy dodatkowo zaproponować atrakcyjnie niskie stawki, co czyni nas bardzo konkurencyjną opcją na terenie Wrocławia.

Projektowanie opakowań Wrocław

AW
AW

Fryzjer AW Opakowanie #grafikaużytkowa #opakowanie #logo #grafika #fryzjer #AW #fryzjerstwo #projekt #Wrocław

press to zoom
Como
Como

Kawiarnia Como cafe Opakowanie #grafikaużytkowa #grafika #opakowanie #kawiarnia #kawa #Como #butelki #projekt #Wrocław

press to zoom
M2BA
M2BA

M2BA Pracownia Architektura i grafika #grafikaużytkowa #logo #grafika #architekt #tuba #opakowanie #grafik #projekt #Wrocław

press to zoom
Ekoogród
Ekoogród

Projekt eco dla dzieci Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Opakownie #grafikaużytkowa #grafika #Uniwesytet #Przyrodniczy #opakowanie #miód #woreczek #dzieci #projekt #Wrocław

press to zoom
Natti
Natti

Kosmetyki Natii Opakowanie #grafikaużytkowa #logo #grafika #kosmetyki #natii #opakowanie #projekt #Wrocław

press to zoom
Natti
Natti

Kosmetyki Natii Opakowanie #grafikaużytkowa #grafika #kosmetyki #natii #opakowanie #logo #projekt #Wrocław

press to zoom
Krawcowa
Krawcowa

Krawcowa Opakowanie #grafikaużytkowa #grafika #krawcowa #szycie #opakowanie #logo #projekt #Wrocław

press to zoom
AS
AS

Jubilet AS Opakowanie #grafikaużytkowa #grafika #opakowanie #jubiler #pudełko #projekt #Wrocław

press to zoom
COW
COW

Mleczarnia COW Opakowanie #grafikaużytkowa #grafika #logo #pijmlekobędzieszwielki #mleko #butelki #projekt #Wrocław

press to zoom
bottom of page